O nas


W każdej dziedzinie doświadczenie i wieloletnia praktyka są kwestiami zasadniczymi. Nasze przedsiębiorstwo istnieje na rynku juz od 1979 r., niezmiennie przy ul. Długiej 10 w Bydgoszczy, tak wiec doświadczenie jest naszym znaczącym atutem - gwarantuje to najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy jednym z pierwszych w Polsce zakładów dorabiania kluczy, więc Ryszard Kanjerski, założyciel przedsiębiorstwa, obserwował znaczący rozwój tej branży na przestrzeni lat i prześledził w praktyce ewolucje od najprostszych zamknięć, zasuw i zamków, aż do pojawienia sie na rynku samochodowych kluczy elektronicznych z immobilizerem i zdalnym otwieraniem, systemów jednego klucza "Master Key" i zaawansowanych zamknięć atestowanych.

W naszym przypadku, doświadczenie zawsze szło jednak w parze ze świadomością konieczności inwestowania w nowoczesne, wysokiej klasy urządzenia i inne technologie. To umożliwiło nam pozostanie na rynku i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Obecnie posiadamy maszyny do dorabiania kluczy włoskiej firmy SILCA, która jest liderem rynku tego typu technologii. Programowanie kluczy samochodowych umożliwia nam komplet urządzeń firm SILCA i Advanced Diagnostics. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zakupiliśmy komputerową maszynę do docinania kluczy, która umożliwia nam dorabianie kluczy z precyzją niemożliwą do osiągnięcia przez zakłady używające tylko maszyn ręcznych. Uzupełnieniem doskonałych urządzeń są najwyższej jakości włoskie surowe klucze, które gwarantują powtarzalność i dokładność dorobionych kluczy. Posiadamy specjalistyczne urządzenia do awaryjnego otwierania rożnego rodzaju zamków bez ich niszczenia.

Na przestrzeni lat nawiązaliśmy wiele kontaktów, które zaowocowały uzyskaniem certyfikatów m. in. firm EVVA, LOB, WILKA, GERDA, ASSA, FAB, które umożliwiają nam zgodne z prawem kopiowanie kluczy zastrzeżonych. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie, które w polaczeniu z komputerową maszyną, umożliwia nam samodzielnie projektowanie i wykonanie systemu "Master Key". Jesteśmy, od momentu jego powstania, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych, a zarazem European Locksmith Federation. Posiadamy licencję Policji oraz tytuł rzeczoznawcy zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych. Stale współpracujemy z Policja, m. in. w przypadkach awaryjnych otwarć oraz wystawiamy opinie dla towarzystw ubezpieczeniowych.

Od lat zajmujemy się także tworzeniem systemów jednego klucza, o których szerzej w odpowiedniej zakładce (systemy jednego klucza) natomiast warto tu nadmienić, że systemy takie proponujemy nie tylko dużym instytucjom, ale tez osobom prywatnym - rozwiązania takie zawsze projektujemy spotykając się z klientem, aby szczegółowo dopasować je do indywidualnych potrzeb.